– Od mniej więcej roku w sąsiedztwie przedszkola przy ulicy Poniatowskiego zauważyć można śmieci, które zostawiają osoby korzystające z darmowej kuchni prowadzonej przez siostry felicjanki.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Może warto posprzątać samemu, jak tak bardzo to przeszkadza?Ludzie robią syf a później płaczą, ze nie ma komu tego sprzątać. Tak samo wlascicele psów- TWÓJ PIES=TWOJE GOWNO
na Mickiewicza też po rozdaniu żywności z rampy smienlic jest przy okropny same pudełka zostawiają i co nie pawowało i tala bieda teraz biedny wybiera co mu pasuje a co nie ro wyrzuca taki niedny za bardzo sie powodzi a ju nie wspomne ze przyjeżdżają porządnymi autami albo takxi zamawiają tacy biedni szok
Stronka na fb. Inny Przemyśl jest tam tego trochę.
''W waszym kraju pies otrzymuje ochronę, zaś krowę się zabija. Pies załatwia się na ulicy i jest uważany za najlepszego przyjaciela człowieka, zaś krowa której mocz, kał i mleko są całkowicie czyste, zostaje zabrana do rzeźni i zabita dla mięsa. Co to za cywilizacja? - Prabhupada
YOUTUBE.COM - PANI BARBARA - AKCJA KUPAYOUTUBE.COM - KROWY RAŻONE PRĄDEM W GŁOWĘ DRASTYCZNE NAGRANIA Z UBOJNI
Może warto posprzątać samemu, jak tak bardzo to przeszkadza?Ludzie robią syf a później płaczą, ze nie ma komu tego sprzątać. Tak samo wlascicele psów- TWÓJ PIES=TWOJE GOWNO
na Mickiewicza też po rozdaniu żywności z rampy smienlic jest przy okropny same pudełka zostawiają i co nie pawowało i tala bieda teraz biedny wybiera co mu pasuje a co nie ro wyrzuca taki niedny za bardzo sie powodzi a ju nie wspomne ze przyjeżdżają porządnymi autami albo takxi zamawiają tacy biedni szok
Stronka na fb. Inny Przemyśl jest tam tego trochę.