Reklama

[SYGNAŁY CZYTELNIKÓW] Porzucone resztki jedzenia i butelki

24/01/2020 07:54

– Od mniej więcej roku w sąsiedztwie przedszkola przy ulicy Poniatowskiego zauważyć można śmieci, które zostawiają osoby korzystające z darmowej kuchni prowadzonej przez siostry felicjanki.


fot.Nadesłane przez CzytelniczkęSą to najczęściej porzucone resztki otrzymanych bezpłatnie produktów żywnościowych, ale zdarzają się i puste butelki po alkoholu. Najgorsze jest to, że miejskie służby od utrzymywania czystości jakoś nie zauważają tych śmieci. Zaśmiecanie miasta jest czymś nagannym i należałoby zrobić wszystko, żeby takie sytuacje nie miały miejsca. Może ustawienie w tym miejscu kubła na śmieci byłoby jakimś rozwiązaniem? – zastanawia się przemyślanka.
Przemyślanka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    . - niezalogowany 2020-01-24 12:42:44

    Może warto posprzątać samemu, jak tak bardzo to przeszkadza?Ludzie robią syf a później płaczą, ze nie ma komu tego sprzątać.  Tak samo wlascicele psów- TWÓJ PIES=TWOJE GOWNO 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Paweł - niezalogowany 2020-01-24 15:08:08

    na Mickiewicza też po rozdaniu żywności z rampy smienlic jest przy okropny same pudełka zostawiają i co nie pawowało i tala bieda teraz biedny wybiera co mu pasuje a co nie ro wyrzuca taki niedny za bardzo sie powodzi a ju nie wspomne ze przyjeżdżają porządnymi autami albo takxi zamawiają tacy biedni szok

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Inny Przemyśl - niezalogowany 2020-01-24 15:53:57

    Stronka na fb. Inny Przemyśl jest tam tego trochę.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama