Chciałam na łamach „Sygnałów” zwrócić uwagę na wciąż aktualny temat przejścia przy ulicy Piłsudskiego. Według mnie jest ono niebezpieczne, bo kierowcy jeżą tędy ze sporą prędkością i niekoniecznie są wyczuleni na obecność szkoły podstawowej w bliskiej odległości, a co za tym idzie obecność dzieci na przejściu.
W dodatku zebra nie jest najlepiej oznakowana. Jadąc w kierunku Prałkowiec, nietrudno zauważyć, że znak informujący kierowców o przejściu dla pieszych jest kompletnie przesłonięty przez drzewo. Z kolei z drugiej strony przesłania go sporych rozmiarów tablica, informująca przyjezdnych o oddalonym o 8 kilometrów miejscu noclegowym i restauracji. Dziwię się, że do tej pory nic nie zrobiono w kwestii zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży korzystającym z pasów.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.30 metrów dalej jest drugie bezpieczne przejście które prowadzi do szkoły mieszkańcy Piłsudskiego . Nie zauważyliście ?
no zdjęcia widać są zrobione pod takim kątem że rzeczywiście nie widać. widać za to, że to manipulacja. pieszy przechodząc powinien się rozejrzeć najpierw a nie iść pod koła.
Sam osobiście przejeżdżam tamtędy motocyklem jak i samochodem oraz uczęszczam przez przejście jako pieszy i fakt jest taki iż jak jej ciemno a są latarnie ( to jadący muszą się dobrze przypatrzeć by zobaczyć pieszego na przejściu tym jak i tym bliżej hotelu academia), a nie wspomnę o tym, że tym bardziej nie widać pieszego jak pada deszcz. Popieram autora tego postu. Z zawodu jestem kierowcą zawodowym i bardzo dużo takich miejsc nieoświetlonych i mało widocznych jest niestety w naszym biednym Przemyślu
Cześć. Proszę, odpowiedz mi, przesyłając mój identyfikator e-mail, mam coś ważnego do omówienia z Tobą. tutaj jest mój e-mail:(sgthelenmarkm@aol.com)
30 metrów dalej jest drugie bezpieczne przejście które prowadzi do szkoły mieszkańcy Piłsudskiego . Nie zauważyliście ?
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL
no zdjęcia widać są zrobione pod takim kątem że rzeczywiście nie widać. widać za to, że to manipulacja. pieszy przechodząc powinien się rozejrzeć najpierw a nie iść pod koła.