Reklama

[Sygnały Czytelników:] Niebezpiecznie na przejściu przy ulicy Piłsudskiego

10/11/2019 16:15

Chciałam na łamach „Sygnałów” zwrócić uwagę na wciąż aktualny temat przejścia przy ulicy Piłsudskiego. Według mnie jest ono niebezpieczne, bo kierowcy jeżą tędy ze sporą prędkością i niekoniecznie są wyczuleni na obecność szkoły podstawowej w bliskiej odległości, a co za tym idzie obecność dzieci na przejściu.

W dodatku zebra nie jest najlepiej oznakowana. Jadąc w kierunku Prałkowiec, nietrudno zauważyć, że znak informujący kierowców o przejściu dla pieszych jest kompletnie przesłonięty przez drzewo. Z kolei z drugiej strony przesłania go sporych rozmiarów tablica, informująca przyjezdnych o oddalonym o 8 kilometrów miejscu noclegowym i restauracji. Dziwię się, że do tej pory nic nie zrobiono w kwestii zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży korzystającym z pasów.


fot.wysłane przez Czytelniczkę
Czytelniczka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Manifest Lipcowy - niezalogowany 2019-11-10 18:16:16

    30 metrów dalej jest drugie bezpieczne przejście które prowadzi do szkoły mieszkańcy Piłsudskiego . Nie zauważyliście ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2019-11-10 18:35:58

    BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    dz - niezalogowany 2019-11-11 18:49:18

    no zdjęcia widać są zrobione pod takim kątem że rzeczywiście nie widać. widać za to, że to manipulacja. pieszy przechodząc powinien się rozejrzeć najpierw a nie iść pod koła.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama