– Niedawno, jadąc autobusem , byłem świadkiem bardzo nieprzyjemnej sytuacji. Jedna z osób kontrolująca ważność biletów w autobusach MZK zachowywała się obcesowo i nietaktownie najpierw wobec starszej kobiety, a potem dwóch dziewczynek w wieku szkolnym, które nie miały przy sobie legitymacji.
– Sposób kontroli i styl rozmowy ze wspomnianymi osobami pozostawiał wiele do życzenia. Dzieci, wystraszone i zrugane, były wyraźnie roztrzęsione i przestraszone. Myślę, że wystarczyło pouczenie i spokojne poinformowanie o konsekwencjach. Taki sposób bycia, jaki prezentowała osoba sprawdzająca bilety, świadczy bowiem nie najlepiej o instytucji, którą reprezentuje, a w kontakcie z osobami przyjezdnymi, choćby turystami, także o nas, przemyślanach – podsumowuje Czytelnik.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Przyznam rację te osoby są nie kompetentne wyłudzają dane osobowe firma windykacyjna nie powinna się zajmować takimi zeczmi. Miałem nie dawno taką sytuację że kontroler wyprosił syna z autobusu i wyłudzał dane gdyż syn miał bilet miesięczny syn niema skończonych 13 lat i został na przystanku bez opieki prosiłem kontrolera czyny zaczekał (rozmawiałem z nim żeby poczekał 5 minut) kontrolek ucieka z miejsca kontroli pozostawiając dziecko bez opieki chciałem z nim wyjaśnić sprawę ale oni mają gdzieś to. Blokują ludziom możliwość wysiadania z autobusu na postoju zwykły lajkek ma prz........ Przydała by się w tej firmie kontrola poselska i radnych miasta i mieszkańców jeżeli redakcja chce więcej takich sytuacji z miłą chęcią się spotkamy anonimowo
Przyznam rację te osoby są nie kompetentne wyłudzają dane osobowe firma windykacyjna nie powinna się zajmować takimi zeczmi. Miałem nie dawno taką sytuację że kontroler wyprosił syna z autobusu i wyłudzał dane gdyż syn miał bilet miesięczny syn niema skończonych 13 lat i został na przystanku bez opieki prosiłem kontrolera czyny zaczekał (rozmawiałem z nim żeby poczekał 5 minut) kontrolek ucieka z miejsca kontroli pozostawiając dziecko bez opieki chciałem z nim wyjaśnić sprawę ale oni mają gdzieś to. Blokują ludziom możliwość wysiadania z autobusu na postoju zwykły lajkek ma prz........ Przydała by się w tej firmie kontrola poselska i radnych miasta i mieszkańców jeżeli redakcja chce więcej takich sytuacji z miłą chęcią się spotkamy anonimowo