– Podczas ostatniego spaceru totalnie zaskoczył mnie widok naprawionego, po wielu monitach z mojej strony, murku przy ulicy Waygarta. Wcześniej jego stan był opłakany.
– Konstrukcja była zniszczona do tego stopnia, że zagrażała bezpieczeństwu. Po wielu próbach ponaglenia odpowiednich służb, mogących wpłynąć na pozytywne załatwienie tego typu sprawy, w końcu mamy pożądany efekt. Obecny stan murku jest bez zarzutu, co jest naprawdę budujące. Pytanie, czy cała sprawa musiała się tak długo ciągnąć? – peuntuje swoje spostrzeżenia pan Franciszek, mieszkaniec miasta.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze