– Wiadomo, że w mieście remontuje się i zwraca uwagę przede wszystkim na główne ulice, boczne odsuwając na dalszy tor, przez co nie brakuje takich wyglądających na zupełnie zapomniane. Do nich należy między innymi ulica Dekerta, której stan jest naprawdę fatalny – komentuje mieszkaniec.
– Żwir wymieszany z błotem, a po deszczu dodatkowo głębokie kałuże nie ułatwiają życia mieszkającym tam. Brakuje nawierzchni z prawdziwego zdarzenia. Takiej, po której przejście czy jazda samochodem nie byłyby wyzwaniem. Czas, by władze pomyślały również i o mniejszych i mniej reprezentatywnych traktach w mieście, bo ich mieszkańcy płacą takie same podatki, jak wszyscy inni – dodaje.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze