Reklama

Sygnały Czytelników: Przydałoby się miejsce parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami

29/04/2023 06:26

– Jestem osobą niepełnosprawną i często korzystam z tzw. niebieskich kopert, a więc miejsc parkingowych przeznaczonych dla legitymujących się stosownymi uprawnieniami.

– Moim zdaniem taka koperta powinna zostać wymalowana przy pieszym przejściu w Medyce. Można tam podjechać samochodem, ale nie ma go gdzie zaparkować. Auto trzeba zostawiać 500 – 600 metrów dalej na parkingach prywatnych, a potem przejść tę odległość, co – zważywszy na ograniczenia zdrowotne osób z niepełnosprawnościami – bywa uciążliwe. Na terenie gminy Medyka niebieska koperta jest przy lokalnym cmentarzu. Przydałaby się i przy przejściu pieszym – komentuje Czytelnik.


 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama