– Jestem osobą niepełnosprawną i często korzystam z tzw. niebieskich kopert, a więc miejsc parkingowych przeznaczonych dla legitymujących się stosownymi uprawnieniami.
– Moim zdaniem taka koperta powinna zostać wymalowana przy pieszym przejściu w Medyce. Można tam podjechać samochodem, ale nie ma go gdzie zaparkować. Auto trzeba zostawiać 500 – 600 metrów dalej na parkingach prywatnych, a potem przejść tę odległość, co – zważywszy na ograniczenia zdrowotne osób z niepełnosprawnościami – bywa uciążliwe. Na terenie gminy Medyka niebieska koperta jest przy lokalnym cmentarzu. Przydałaby się i przy przejściu pieszym – komentuje Czytelnik.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze