– Przy ulicy Krasińskiego, mniej więcej na wysokości numeru 49, znajduje się od lat kapliczka. Jakiś czas temu na jej tyłach pojawił się wymalowany przez wandali wulgarny napis, który nie tylko szpeci okolicę, ale też najzwyczajniej obraża uczucia religijne osób wierzących.
– Co ciekawe nikt nie ten incydent nie reaguje, mimo że bazgroły są tam od kilku miesięcy. Trochę to nie na miejscu, bo w końcu to miejsce kultu religijnego, a w dodatku ulica, którą każdego dnia przemieszcza się wielu przechodniów. Może napiętnowanie tego w prasie sprawi, że pojawi się stosowna do sytuacji reakcja – komentuje przemyślanin.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze