– Po jednej stronie ulicy Paderewskiego, w miejscu dawnej strzelnicy, dokonano wycinki drzew, natomiast zostawiono te rosnące z drugiej strony, które są według mnie zagrożeniem dla kierowców.
– Jeśli takie drzewo zawali się pod wpływem wichury, których w okresie letnim nie brakuje, może dojść do nieszczęścia. Podobne wypadki miewały już miejsce, więc wydaje mi się, że lepiej byłoby dmuchać na zimne – zauważa mieszkaniec tych okolic.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze