Reklama

Sygnały Czytelników: Miejsca uprzywilejowane na Focha są, ale słabo widoczne

– Przy przychodni i aptece na Focha znajduje się parking z dwoma wydzielonymi miejscami parkingowymi dla niepełnosprawnych. Niestety niebieskie oznakowanie poziome jest ledwie widoczne, a pionowego nie ma wcale.

– Już kilka razy spotkałem się z sytuacją, że nie miałem tam gdzie stanąć, mimo posiadanych uprawnień do korzystania z miejsc dla niepełnosprawnych. I to nie przez nonszalancję kierowcy, tylko dlatego, że zwyczajnie nie miał on świadomości, że zajął uprzywilejowane miejsce. A nie miał jej ze względu na kiepskie oznakowanie. Myślę, że już czas zadbać o to, by miejsca te były wyraźne oznaczone. Niebieskie koperty wymagają odmalowania, przydałby się też pionowy znak, który nie będzie pozostawiał wątpliwości – komentuje przemyślanin.

 

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama