– Jestem częstym pasażerem autobusów MZK. Z racji tego mam swoje obserwacje i jednocześnie apel do kierowców.
– Ostre hamowanie czy gwałtowne ruszanie z miejsca nie sprzyja bezpieczeństwu jadących wielkogabarytowym pojazdem, a – jak wiadomo – z autobusów najczęściej korzystają niezmotoryzowani starsi ludzie. Nie sposób spokojnie usiąść czy znaleźć legitymację, by okazać ją kontrolerowi, który sprawdza bilety właśnie podczas jazdy. Nie wozi się przecież ziemniaków, tylko ludzi, którym trudno jest się utrzymać na nogach podczas tak nerwowej jazdy – komentuje mieszkaniec.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze