– Nie wiedzieć czemu, autobusy PKS Jarosław kursujące na trasie z Jarosławia – przez Rozbórz – do Przeworska, nie zawsze zatrzymują się na przystanku w Rozborzu, co dla mieszkańców tej miejscowości stanowi niemały problem – skarży się mieszkaniec.
– Remont drogi się skończył, położyli nowy asfalt, więc zdawało się, że nic nie może stanąć na przeszkodzie, by kierowca skręcił do Rozborza i Mirocina, ale tak się nie działo. Tłumaczono się wówczas brakiem przejezdności drogi, co nie było prawdą, o czym świadczył zresztą brak zakazu. Przez taką sytuację dzieci musiały maszerować od przystanku z Rozborza jakieś 2 km pieszo do szkoły, co nie było ani komfortowe, ani bezpieczne. Przed remontem też niejednokrotnie zdarzało się, że autobus omijał przystanek w Rozborzu, a ludzie na darmo czekali na połączenie. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca – skarży się mieszkaniec.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze