– Na ulicy Sanockiej zaobserwować można ciekawą sytuację. Mamy tu położoną kilka lat temu kostkę chodnikową, a na części tej ulicy, na wysokości dawnej smolarni, za wjazdem do działek, stare PRL-owskie płyty chodnikowe.
– Tymczasem niedaleko, w Prałkowcach, przechodnie mają do dyspozycji piękne chodniki. Trochę się to gryzie z tym obrazkiem, jaki mamy na Kruhelu – zauważa mieszkaniec.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze