– Sprawa, na którą chciałem zwrócić uwagę na łamach rubryki „Sygnały”, dotyczy śmietników usytuowanych przy ulicy Ratuszowej i placu Rybim. Zdjęcie zostało wykonane rankiem, w Boże Ciało. Myślę, że to fatalna wizytówka naszego miasta, zwłaszcza że jest to samo centrum.
Niejednokrotnie obserwowałem, jak przy wspomnianych śmietnikach zatrzymują się kierowcy i z bagażników wyjmują potężne wory ze śmieciami, a następnie wrzucają je do nich. Za wywóz podrzuconych w ten sposób śmieci płacimy my, mieszkańcy tych ulic. Czy nie można kubłów przenieść w inne miejsce, ogrodzone i zamykane na klucz, jak ma to miejsce na osiedlach? Ponadto śmietniki bardzo przeszkadzają kierowcom autokarów, które wjeżdżają na przyległy parking. Myślę, że przy odrobienie dobrej woli problem udałoby się rozwiązać.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Zapraszam na Długosza 6 śmietnik stoi w wejściu do kamienicy , ten sam problem z podrzucanymi śmieciami które wysypują się z kontenera a dodatkowo w upalne dni smród i muchy . Kogo to obchodzi ? Choć to centrum miasta i obok pomnik Orląt pod którym często odbywają się uroczystości
Klapy pojemników na kłódkę
Zapraszam na Długosza 6 śmietnik stoi w wejściu do kamienicy , ten sam problem z podrzucanymi śmieciami które wysypują się z kontenera a dodatkowo w upalne dni smród i muchy . Kogo to obchodzi ? Choć to centrum miasta i obok pomnik Orląt pod którym często odbywają się uroczystości