Reklama

Sygnały: Koszmarek przy parkingu na pl. Rybim

29/06/2017 17:00

– Sprawa, na którą chciałem zwrócić uwagę na łamach rubryki „Sygnały”, dotyczy śmietników usytuowanych przy ulicy Ratuszowej i placu Rybim. Zdjęcie zostało wykonane rankiem, w Boże Ciało. Myślę, że to fatalna wizytówka naszego miasta, zwłaszcza że jest to samo centrum.

Niejednokrotnie obserwowałem, jak przy wspomnianych śmietnikach zatrzymują się kierowcy i z bagażników wyjmują potężne wory ze śmieciami, a następnie wrzucają je do nich. Za wywóz podrzuconych w ten sposób śmieci płacimy my, mieszkańcy tych ulic. Czy nie można kubłów przenieść w inne miejsce, ogrodzone i zamykane na klucz, jak ma to miejsce na osiedlach? Ponadto śmietniki bardzo przeszkadzają kierowcom autokarów, które wjeżdżają na przyległy parking. Myślę, że przy odrobienie dobrej woli problem udałoby się rozwiązać.


mieszkaniec
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Śmieć - niezalogowany 2017-07-02 07:18:50

    Klapy pojemników  na kłódkę 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    przemyślanka - niezalogowany 2017-07-02 11:28:59

    Zapraszam na Długosza 6 śmietnik stoi w wejściu do kamienicy , ten sam problem z podrzucanymi śmieciami które wysypują się z kontenera a dodatkowo w upalne dni smród i muchy . Kogo to obchodzi ? Choć to centrum miasta i obok pomnik Orląt pod którym często odbywają się uroczystości

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama