Dziwny rok szkolny zmierza ku końcowi, a wraz z nim zapadają rozstrzygnięcia w szeregu konkursów i olimpiad przedmiotowych. W dobie pandemii większość tego typu wydarzeń miała zmienioną formułę, ale lista nagrodzonych musi cieszyć. W ostatnich tygodniach dowiedzieliśmy się o sukcesach uczniów „Kopernika” i Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych.
Na początku czerwca gruchnęła wiadomość, że Piotr Misiąg, uczeń klasy pierwszej ZSDGiL w Jarosławiu, został laureatem krajowym X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego Alchemik 2020, zajmując 2. miejsce w Polsce. Mało tego, jego koledzy i koleżanki z ZSDGiL zdobyli łącznie aż 8 wyróżnień. „Złote Dyplomy Wyróżnienia” uzyskali: Weronika Pieszko i Kornel Adamik, dyplomy wyróżnienia natomiast: Aleksandra Piróg, Oliwia Ważna, Julia Motyka, Dagmara Kubrak, Amelia Sroka oraz Wiktoria Duda[paywall].Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze