Reklama

Szaleńcza jazda zakończona na ogrodzeniu. Kierowca uciekł

03/05/2015 07:39

Policjanci poszukują kierowcy, który spowodował groźnie wyglądającą kolizję, a następnie uciekł z jej miejsca. Być może został ranny.

W niedzielę, 3 bm. przed godziną 6 kierujący renaultem megane, jadąc ulicą Rogozińskiego od centrum Przemyśla w stronę Buszkowiczek, nagle stracił nad nim panowanie. Rozpędzony samochód zjechał na pobocze, a następnie staranował ogrodzenie ogród działkowych sąsiadujących z izbą wytrzeźwień. Kierowca uciekł. Jego poszukiwania prowadzone przez przybyłych na miejsce zdarzenia policjantów i strażaków nie przyniosły rezultatów.


fot.ze zbiorów własnych
Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2015-05-03 10:57:42

    Jak wytrzeźwieje to się zgłosi i powie że auto mu ukradziono :D

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    dzik - niezalogowany 2015-05-03 11:40:24

    Przeciez widac ze gosc przygotował se auto do konserwacji i poszedł po bitex :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    znawca - niezalogowany 2015-05-04 21:37:15

    Bo asfalt był sliski i opony tez były sliskie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości