Policjanci poszukują kierowcy, który spowodował groźnie wyglądającą kolizję, a następnie uciekł z jej miejsca. Być może został ranny.
W niedzielę, 3 bm. przed godziną 6 kierujący renaultem megane, jadąc ulicą Rogozińskiego od centrum Przemyśla w stronę Buszkowiczek, nagle stracił nad nim panowanie. Rozpędzony samochód zjechał na pobocze, a następnie staranował ogrodzenie ogród działkowych sąsiadujących z izbą wytrzeźwień. Kierowca uciekł. Jego poszukiwania prowadzone przez przybyłych na miejsce zdarzenia policjantów i strażaków nie przyniosły rezultatów.
fot.ze zbiorów własnych
Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jak wytrzeźwieje to się zgłosi i powie że auto mu ukradziono :D
Przeciez widac ze gosc przygotował se auto do konserwacji i poszedł po bitex :)
Bo asfalt był sliski i opony tez były sliskie.
Jak wytrzeźwieje to się zgłosi i powie że auto mu ukradziono :D
Przeciez widac ze gosc przygotował se auto do konserwacji i poszedł po bitex :)
Bo asfalt był sliski i opony tez były sliskie.