W ubiegłym tygodniu w Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli odbyła się kolejna edycja Przemyskich Targów Pracy, zorganizowana przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Przemyślu
Przedsięwzięcie adresowane było przede wszystkim do absolwentów i uczniów ostatnich klas przemyskich szkół średnich, studentów, a także do wszystkich, którzy szukają pracy. Podczas targów w jednym z kilkunastu stoisk można było porozmawiać z przedstawicielami pracodawców z regionu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jedyną szansą w Przemyślu na dobrą pracę jest albo kumoterstwo albo wyjazd na zawsze z Przemyśla
Jedyną szansą w Przemyślu na dobrą pracę jest albo kumoterstwo albo wyjazd na zawsze z Przemyśla