Reklama

Szanse dla absolwentów i szukających pracy

27/10/2018 11:00

W ubiegłym tygodniu w Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli odbyła się kolejna edycja Przemyskich Targów Pracy, zorganizowana przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Przemyślu

Przedsięwzięcie adresowane było przede wszystkim do absolwentów i uczniów ostatnich klas przemyskich szkół średnich, studentów, a także do wszystkich, którzy szukają pracy. Podczas targów w jednym z kilkunastu stoisk można było porozmawiać z przedstawicielami pracodawców z regionu.

Dowiedzieć się o rodzaju, warunkach pracy i możliwościach rozwoju kariery w różnych profesjach. Dużym zainteresowaniem wśród młodzieży płci obojga cieszyły się stoiska służb mundurowych. Natomiast chłopcy często dopytywali o możliwość i warunki pracy za granicą.

Na zakończenie targów odbyły się warsztaty z zakresu planowania kariery zawodowej. Kolejny raz okazało się, że taka formuła targów zdaje egzamin i pomaga młodym wystartować w dorosłe życie. 
J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    asdf - niezalogowany 2018-10-27 20:12:59

    Jedyną szansą w Przemyślu na dobrą pracę jest albo kumoterstwo albo wyjazd na zawsze z Przemyśla

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama