Reklama

Szkoła w Oleszycach pod skrzydłami ministerstwa rolnictwa

13/02/2020 19:10

Dzisiaj w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi podpisano porozumienie, na mocy którego to właśnie ministerstwo przejmie nadzór nad Zespołem Szkół w Oleszycach.

Placówka specjalizuje się w kształceniu przyszłych rolników, leśników i ogrodników, a także cukierników, kucharzy, fryzjerów oraz osoby chcące pracować w branży turystycznej. Od 1998 r. organem prowadzącym szkoły jest powiat lubaczowski, ale wcześniej podlegała ona już pod ówczesne ministerstwo rolnictwa.

 

Dziś w gabinecie ministra Jana Krzysztofa Ardanowskiego podpisana została umowa ze starostą lubaczowskim Zenonem Swatkiem.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Radical News - niezalogowany 2020-02-13 20:28:38

    Ten film powinien być puszczany w liceach i technikach, szczególnie gastronomikach spożywczych etc.YOUTUBE.COM - POŻERANIE ZIEMItudzież:YOUTUBE.COM -  SZOKUJĄCE FAKTY | COWSPIRACY

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    blus - niezalogowany 2020-02-13 20:38:30

    Tylko zeby szkola nie poplynela jak Stadnina w Janowie Podlaskim...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Jerry - niezalogowany 2020-02-14 06:59:12

    spokojna Twoja...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama