Dzisiaj w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi podpisano porozumienie, na mocy którego to właśnie ministerstwo przejmie nadzór nad Zespołem Szkół w Oleszycach.
Placówka specjalizuje się w kształceniu przyszłych rolników, leśników i ogrodników, a także cukierników, kucharzy, fryzjerów oraz osoby chcące pracować w branży turystycznej. Od 1998 r. organem prowadzącym szkoły jest powiat lubaczowski, ale wcześniej podlegała ona już pod ówczesne ministerstwo rolnictwa.
Dziś w gabinecie ministra Jana Krzysztofa Ardanowskiego podpisana została umowa ze starostą lubaczowskim Zenonem Swatkiem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ten film powinien być puszczany w liceach i technikach, szczególnie gastronomikach spożywczych etc.YOUTUBE.COM - POŻERANIE ZIEMItudzież:YOUTUBE.COM - SZOKUJĄCE FAKTY | COWSPIRACY
Tylko zeby szkola nie poplynela jak Stadnina w Janowie Podlaskim...
Ten film powinien być puszczany w liceach i technikach, szczególnie gastronomikach spożywczych etc.YOUTUBE.COM - POŻERANIE ZIEMItudzież:YOUTUBE.COM - SZOKUJĄCE FAKTY | COWSPIRACY
Tylko zeby szkola nie poplynela jak Stadnina w Janowie Podlaskim...
spokojna Twoja...