W piątek, 20 marca, w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jarosławiu odbyły się już po raz dziewiąty Powiatowe Targi Edukacyjne, organizowane przez starostę jarosławskiego i burmistrza Jarosławia.
Prezentacja wszystkich szkół ponadgimnazjalnych w jednym miejscu była ciekawa szczególnie dla uczniów kończących gimnazjum. Zainteresowani ofertą przyjechali z całego regionu, by poznać propozycje i bezpośrednio przyjrzeć się temu, czym zajmują się starsi koledzy. Ci pokazali, że w propozycjach można przebierać, a przy tym nie tylko przygotowywać się do zawodu, ale też realizować swoje pasje. Można było zobaczyć pokaz musztry klas mundurowych oraz pokaz tańca, poddać się zabiegom kosmetycznym lub spróbować swoich sił w rzeźbie, a także przyjrzeć się urządzeniom wykorzystywanym przez geodetów i skosztować przekąsek albo wkroczyć w świat elektroniki. Targi cieszyły się dużą popularnością.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze