– Przy wejściu do wyremontowanej części Zielonego Rynku stoją dwa zabetonowane, pordzewiałe słupy. Być może kiedyś służyły za miejsce ekspozycji reklamy, z której ktoś zrezygnował. Szkoda, że nic z nimi nie zrobiono, modernizując wspomniany teren. Teraz szpecą i kolidują z estetyczną koncepcją całości.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze