4 nowe pojazdy o łącznej wartości blisko 420 tys. zł. trafią do komend policji na Podkarpaciu.
Nowe radiowozy otrzymają policjanci ruchu drogowego w Przemyślu oraz Łańcucie, Rzeszowie i Tarnobrzegu.
Oznakowane radiowozy to toyoty corolle w wersji kombi z napędem hybrydowym i automatyczną skrzynią biegów. Wyposażone są w silniki 1,8 VVT, o mocy całkowitej 125 kw, z których 73 kw przypada na silnik spalinowy, a 53 kw generuje silnik elektryczny. Zalety? Niskie zużycie paliwa, cicha praca silnika i niska emisja spalin.
Każdy kosztował ponad 104 tys. zł, a zakup sfinansowano z Programu Modernizacji Policji, przy wsparciu ze środków z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie (130 tys. zł) na zadanie pod nazwą "Szybcy i nowocześni - zakup 4 szt. samochodów z napędem hybrydowym dla podkarpackiej Policji".
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.moja honda z pojemności 1.8 bez turbo wyciąga 169 kucyków czyli jakieś 124kw więc nic rewelacyjnego a samochód ma 23 lata więc trochę lipa jedynie spalanie to plus ogromny na korzyść hybrydy ale co tam podatnicy i tak zapłacą...
Marnowanie naszych podatkowych pieniędzy.
Ktoś musi wspierać budżet państwa i pobierać opłaty, mandaty od lekko myślnych bo pieniędzy na 500+ wystarczy do maja 2021 potem już tylko bony
A kogo to że twoja honda, wal się frajerze
Teraz to na Sanwilu będę suszyć 24h żeby odrobić
Sam sprz ęt nic nie da .Musi się mentalność zmienić.
moja honda z pojemności 1.8 bez turbo wyciąga 169 kucyków czyli jakieś 124kw więc nic rewelacyjnego a samochód ma 23 lata więc trochę lipa jedynie spalanie to plus ogromny na korzyść hybrydy ale co tam podatnicy i tak zapłacą...
Marnowanie naszych podatkowych pieniędzy.
Ktoś musi wspierać budżet państwa i pobierać opłaty, mandaty od lekko myślnych bo pieniędzy na 500+ wystarczy do maja 2021 potem już tylko bony