Służby meteorologiczne ostrzegają przed znacznym spadkiem temperatury.
Prognozuje się temperaturę minimalną w nocy od -15°C do -12°C, lokalnie spadek temperatury do -17°C. Wiatr o średniej prędkości od 10 km/h do 15 km/h.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.ludzie jaka zima ,zapomnieliscie jak kiedys wygladala zima po -30 stopni szkoly pozamykane mroz skrzypial bylo super to byla zima a teraz pare stopni ponizej zera i juz alarmuja ze mrozy ida hahaha
Zauważmy również ze społeczeństwo w dzisiejszych czasach nie jest odporne na takie przeżycia oraz ludzie zrobili się wygodni przez co spadek temperatury do -15 może ich zabić :) pozdrawiam :)
Trza się grzać spirem !
ludzie jaka zima ,zapomnieliscie jak kiedys wygladala zima po -30 stopni szkoly pozamykane mroz skrzypial bylo super to byla zima a teraz pare stopni ponizej zera i juz alarmuja ze mrozy ida hahaha
Zauważmy również ze społeczeństwo w dzisiejszych czasach nie jest odporne na takie przeżycia oraz ludzie zrobili się wygodni przez co spadek temperatury do -15 może ich zabić :) pozdrawiam :)