Reklama

Tak obskurnych przystanków nie widziałem nigdzie w Polsce [SYGNAŁY CZYTELNIKÓW]

22/08/2020 08:21

– Podsyłam redakcji zdjęcie rozkladu jazdy MZK z ulicy Jagiellońskiej w Przemyślu! Tak obskurnego i brudnego przystanku jak na placu Pileckego i po drugiej stronie, na Placu Rybim, nie widzialem nigdzie w Polsce! Obraz nędzy i rozpaczy, i to w centrum Naszego Miasta! Wstyd! – pisze mocno wzburzony przemyślanin.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2020-08-22 09:16:05

    Nie jest tak źle,ale bywało lepiej.Problem jest w tym,ze mieszkańcy naszego miasta genetycznie są obciążeni zamiłowaniem do syfu.Syf dla nas jest przezroczysty.My go zwyczajnie nie widzimy. To widac na każdym kroku.Ba nawet instytuje powołane do walki z genetycznym syfem np sanepid też go nie widzi.Matecznikiem i wręcz klasyką syfu jest rejo bazaru.A najciekawsze,że w tym mateczniku znajdują sie aż dwie przychodnie oraz mieści sie siedziba naszej straży miejskiej specjalizującej się w wypisywaniu mandatów  ale syfu nie widza i uwazaja go wręcz za stałego mieszkańca.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Qwe - niezalogowany 2020-08-22 12:03:04

    Nic nowego ,przynajmniej od 20 lat tak jest jak nie lepiej 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Wade234 - niezalogowany 2020-08-22 12:10:52

    A kiedyś w gazecie pokazano, że jedna pani zaczęła myć przystanek, bo władze miasta nie zwracały uwagi  na brudne przystanki. Wstyd dla gospodarzy miasta i mzk. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama