– Podsyłam redakcji zdjęcie rozkladu jazdy MZK z ulicy Jagiellońskiej w Przemyślu! Tak obskurnego i brudnego przystanku jak na placu Pileckego i po drugiej stronie, na Placu Rybim, nie widzialem nigdzie w Polsce! Obraz nędzy i rozpaczy, i to w centrum Naszego Miasta! Wstyd! – pisze mocno wzburzony przemyślanin.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nie jest tak źle,ale bywało lepiej.Problem jest w tym,ze mieszkańcy naszego miasta genetycznie są obciążeni zamiłowaniem do syfu.Syf dla nas jest przezroczysty.My go zwyczajnie nie widzimy. To widac na każdym kroku.Ba nawet instytuje powołane do walki z genetycznym syfem np sanepid też go nie widzi.Matecznikiem i wręcz klasyką syfu jest rejo bazaru.A najciekawsze,że w tym mateczniku znajdują sie aż dwie przychodnie oraz mieści sie siedziba naszej straży miejskiej specjalizującej się w wypisywaniu mandatów ale syfu nie widza i uwazaja go wręcz za stałego mieszkańca.
Nic nowego ,przynajmniej od 20 lat tak jest jak nie lepiej
A kiedyś w gazecie pokazano, że jedna pani zaczęła myć przystanek, bo władze miasta nie zwracały uwagi na brudne przystanki. Wstyd dla gospodarzy miasta i mzk.
Bo ten syf to standardy NFZu. Czują się jak u siebie
a ja tak ZAPYTAM gdzie WYŚCIE wszyscy byli przez ostatnie 16-cie lat poprzedniej władzy, która nic nie robiąc pogrążała miasto w milionowych długach,likwidując /szpital miejski/i oddając niektóre miejskie nieruchomości za grosze /wiadomo komu/? przedtem było super? , teraz tu skamlecie i wytykacie nieudolność obecnym władzom? GDZIEŚCIE byli przedtem jak rządzący partyjniacy zadłużali miasto???
Jak to gdzie ?! W radach nadzorczych i różnych spółkach ciepłych posadkach i co mieliśmy gryźć rękę która nas karmi ?!
Jesli piszesz to zapoznaj sie kto w Przemyślu odpowiada za przystanki odpowiadam Ci nie Mzk tylko urzad miasta wydzial komunikacji Mzk nie ma nic odpowiedzialnosci za przystanki Kilka lat temu jak odpowiadalo za pozadki to straz miejska systematycznie kontrolowala zeby dostac mandaty a teraz gdzie sa Oni
Tak , nie masz racji człowieku . Za przystanki - zdążyłem sprawdzić w Komunikacji Miejskiej , pofatygowałem się telefonicznie, odpowiada UM w PRZEMYŚLU.
Jedli swój kawałek tortu ,to co mieli się wychylać .Resztą nic nie mówi bo wyjechała i sprawy tego miasta ich nie obchodzą .
Władze miasta kiedyś pokazywały się podczas sprzątania brzegów Sanu , teraz już takiego pijaru nie robią. Przystanki syf syf syf, jest jeden problem jeszcze , że nie są dezynfekowane, z szacunku dla ludzi nie napiszę dlaczego, ale na Grunwaldzkiej kolo klirka powinien byc czyszczony dzien w dzień.
ale tak od wieków było... Przemyśl to Galicja a nie Wielkopolska i zabór pruski Ta Joj ta Jużci
Nie jest tak źle,ale bywało lepiej.Problem jest w tym,ze mieszkańcy naszego miasta genetycznie są obciążeni zamiłowaniem do syfu.Syf dla nas jest przezroczysty.My go zwyczajnie nie widzimy. To widac na każdym kroku.Ba nawet instytuje powołane do walki z genetycznym syfem np sanepid też go nie widzi.Matecznikiem i wręcz klasyką syfu jest rejo bazaru.A najciekawsze,że w tym mateczniku znajdują sie aż dwie przychodnie oraz mieści sie siedziba naszej straży miejskiej specjalizującej się w wypisywaniu mandatów ale syfu nie widza i uwazaja go wręcz za stałego mieszkańca.
Nic nowego ,przynajmniej od 20 lat tak jest jak nie lepiej
A kiedyś w gazecie pokazano, że jedna pani zaczęła myć przystanek, bo władze miasta nie zwracały uwagi na brudne przystanki. Wstyd dla gospodarzy miasta i mzk.