W Pawłosiowie za ponad 2,38 mln zł powstanie Centrum Aktywności Lokalnej. Ponad milion złotych na tę inwestycję gmina uzyska ze środków RPO, w ramach projektu przygotowanego w Miejskim Obszarze Funkcjonalnym.
O sukcesie MOF pisaliśmy już w ubiegłym tygodniu. W ramach projektu „Holistyczna rewitalizacja na terenie MOF Jarosław – Przeworsk” odnowione zostaną dwie pierzeje jarosławskiego Rynku, przeprowadzonych zostanie szereg inwestycji w ścisłym centrum Przeworska, a na terenie gminy wiejskiej Przeworsk przebudowane zostaną, zyskując nową funkcjonalność, dwa budynki szkolne[paywall] .
W gminie Pawłosiów w ramach projektu powstanie tzw. Centrum Aktywności Lokalnej. W obiekcie zorganizowany zostanie klub seniora, zlokalizowany będzie punkt promocji i informacji, a jedno z pomieszczeń zyska funkcje rekreacyjno-sportowe. W budynku swoje siedziby będą mieć lokalne stowarzyszenia. Całość przedsięwzięcia ma kosztować 2,38 mln, nieco ponad milion będzie pochodzić z dofinansowania RPO, resztę wyłoży gmina. Prace przy centrum rozpoczną się najpewniej na wiosnę przyszłego roku, zaś zakończą we wrześniu 2021.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nie pomogą żadne centra jak zniszczyliście cukrownie , cementownie , uprawy , fabryki , itd .
Nie pomogą żadne centra jak zniszczyliście cukrownie , cementownie , uprawy , fabryki , itd .