Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Przemyślu przy współpracy z Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli w Przemyślu po raz kolejny zaprasza na Przemyskie Targi Pracy
Wydarzenie odbędzie się 12 kwietnia, w godzinach do 10 do 13 w siedzibie PCEN (ul. Kraszewskiego 7a). Celem targów jest stworzenie płaszczyzny wspólnej komunikacji pomiędzy osobami szukającymi zatrudnienia a pracodawcami z regionu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Zagłębie biedy i najniższych wynagrodzeń organizuje targi dla niewolników za najniższą krajową .Nazywają to targami.Zobaczcie co oferują.Ale udają,że coś robią
A może dadzą prace dla przyszłych nauczycieli kto wie? NA RAZIE Z TEGO CO WIDZĘ JAKO PRZYSZŁY NAUCZYCIEL TO WYJADĘ ZA GRANICĘ.
polecami targi tu https://pl.trud.com/jobs/i_targi/
Zagłębie biedy i najniższych wynagrodzeń organizuje targi dla niewolników za najniższą krajową .Nazywają to targami.Zobaczcie co oferują.Ale udają,że coś robią
A może dadzą prace dla przyszłych nauczycieli kto wie? NA RAZIE Z TEGO CO WIDZĘ JAKO PRZYSZŁY NAUCZYCIEL TO WYJADĘ ZA GRANICĘ.
polecami targi tu https://pl.trud.com/jobs/i_targi/