Reklama

„Piknik dla zdrowia” w Przeworsku. Na terenie szpitala otwarto Strefę Zieleni!

„Piknik dla zdrowia”, zorganizowany przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku, był dla mieszkańców dobrą okazją do przeprowadzenia podstawowych badań, których wyniki mogą się przyczynić do lepszego samopoczucia.

Już od g. 9 przeworszczanie mogli skorzystać z bezpłatnych badań laboratoryjnych, zrobić EKG, określić wskaźnik ABI czy zmierzyć ciśnienie krwi. Uprzedniej rejestracji wymagały m.in.: mammografia i USG. To jednak nie wszystko. Piknik zbiegł się z dniem otwartym oddziału położniczego i neonatologicznego, a pracownicy ośrodka chętnie udzielali porad i wskazówek dotyczących  m.in. dietetyki, logopedii, fizjoterapii, czy uzależnień.

To jednak nie koniec „atrakcji”. W czasie pikniku otwarto też Strefę Zieleni, która powstała w ramach projektu pn. „Modernizacja ciągów komunikacyjnych w SP ZOZ w Przeworsku”  ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych – Fundusz Przeciwdziałania COVID-19 dla gmin i powiatów. Dzieci, które towarzyszyły swoim rodzicom i dziadkom korzystającym z badań i podziwiającym nową, zieloną, przyszpitalną strefę, również nie mogły narzekać na nudę. O kreatywne zajęcia zadbała bowiem Weronika Szatan z Animacje Wariacje.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama