Reklama

Ten plac to kpina z interesantów

19/03/2015 07:33

– Ile razy muszę załatwić jakąś sprawę w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, tyle razy puszczają mi nerwy. Klient, który ma w tej instytucji coś do załatwienia, nie ma gdzie zostawić pojazdu, bo kilka miejsc parkingowych, przeważnie zajętych, to zdecydowanie za mało. A trudno nazwać mianem parkingu błotnisty placyk naprzeciwko siedziby tej instytucji, a w zasadzie tylko tam można pozostawić samochód. To, moim zdaniem, kpina z interesantów tej szacownej instytucji. Może wreszcie przyszedł czas na to, by pomyśleć o jakimś cywilizowanym rozwiązaniu, bo mało przyjemne jest przekraczanie jej progu w utytłanych po kostki butach. Dodam jeszcze, że często na wspomnianym placu zmuszone są też wysiadać z auta osoby nie do końca sprawne, zdarza się, że i poruszające się na wózku. A pchanie takiego wózka po błocie też łatwe nie jest.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Asia - niezalogowany 2015-03-19 09:11:08

    Ale bajoro, w sam raz wizytówka tej wspaniałej instytucji :D

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama