Reklama

Tenisiści stołowi walczyli o Puchar Dyrektora MDK

28/03/2015 23:02

41 młodych pingpongistów z Przemyśla i pow. przemyskiego stanęło do rywalizacji o Puchar Dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury w Przemyślu.

W Turnieju Tenisa Stołowego wzięli udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich.
W kategorii żaczki pierwsze miejsce zajęła Milena Świerzyńska , reprezentująca STS MDK w Przemyślu, a w kategorii żacy - Jakub Domka, również STS MDK w Przemyślu.
Wśród młodziczek najlepsza była Izabela Solarczyk z Zespołu Szkół w Kalnikowie, a wśród młodzików - Kordian Poniatowski z STS MDK w Przemyślu.
W gronie juniorek pierwsze miejsce zdobyła Wiktoria Sochań z STS MDK w Przemyślu. Spośród juniorów najlepiej wypadł Wiktor Świerzyński z STS MDK.
Puchary  ufundował Stanisław Karszyń, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Przemyślu.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama