41 młodych pingpongistów z Przemyśla i pow. przemyskiego stanęło do rywalizacji o Puchar Dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury w Przemyślu.
W Turnieju Tenisa Stołowego wzięli udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze