Tenisiści stołowi Szkoły Mistrzostwa Sportowego z Jarosławia pewnie wygrali Ogólnopolski XI Memoriał Andrzeja Grubby, zorganizowany w ostatni weekend w Sopocie.
Jarosławska drużyna wystąpiła w składzie: Anna Brzyska, Szymon Brud i Dawid Szczygieł. Towarzyszył im opiekun Mateusz Czernik.
– Tenisiści stołowi Szkoły Mistrzostwa Sportowego marsz po triumf w memoriale Andrzeja Grubby rozpoczęli od zwycięstw w fazie grupowej nad drużynami ze Śmigla i Łasina. W 1/4 finału jarosławianie pokonali jednego z faworytów całego turnieju – zawodników ze Szczytnik 3:0. W kolejnym pojedynku zespół z Podkarpacia pokonał ekipę z Płocka 3:0, by następnie w finale wygrać z drużyną z Warszawy 3:1 – informuje Kancelaria Burmistrza Jarosławia.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze