Reklama

Tenisiści z jarosławskiej szkoły najlepsi w Polsce

15/06/2017 15:30

Tenisiści stołowi Szkoły Mistrzostwa Sportowego z Jarosławia pewnie wygrali Ogólnopolski XI Memoriał Andrzeja Grubby, zorganizowany w ostatni weekend w Sopocie.

Jarosławska drużyna wystąpiła w składzie: Anna Brzyska, Szymon Brud i Dawid Szczygieł. Towarzyszył im opiekun Mateusz Czernik.

– Tenisiści stołowi Szkoły Mistrzostwa Sportowego marsz po triumf w memoriale Andrzeja Grubby rozpoczęli od zwycięstw w fazie grupowej nad drużynami ze Śmigla i Łasina. W 1/4 finału jarosławianie pokonali jednego z faworytów całego turnieju – zawodników ze Szczytnik 3:0. W kolejnym pojedynku zespół z Podkarpacia pokonał ekipę z Płocka 3:0, by następnie w finale wygrać z drużyną z Warszawy 3:1 – informuje Kancelaria Burmistrza Jarosławia.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości