Fundacja Centrum Edukacji „Baza” w Przemyślu oraz świetlica „Oratorium” nie zapominają o osobach starszych i samotnych. Tym razem odwiedzono ich z... pączkami.
Członkowie fundacji – na czele z prezesem Łukaszem Hamryszczakiem – oraz podopieczni świetlicy „Oratorium” gościli u dobrych znajomych z Domu Pomocy Społecznej w Przemyślu. W „tłusty czwartek” mieli ze sobą pączki, którymi podzielili się z osobami starszymi i samotnymi.
– To było kolejne spotkanie dwóch pokoleń, a mieszkańcy domu z uśmiechem i radością nas powitali, zwłaszcza najmłodszych gości
– powiedział Ł. Hamryszczak[paywall].
To już kolejna wspólna inicjatywa fundacji i świetlicy, skierowana do mieszkańców DPS-u w Przemyślu. W styczniu br. dzieci przygotowały występ oraz własnoręcznie zrobione kartki z życzeniami z okazji Dnia Babci i Dziadka. – Tego samego dnia zorganizowaliśmy w „Oratorium” zabawę karnawałową. Przekazaliśmy jako fundacja na ręce siostry Ewy dwa laptopy, które będą służyć do nauki podopiecznym „Oratorium” oraz zestaw piłek. Każdy z dzieciaków podczas zabawy otrzymał drobny upominek – podsumował Ł. Hamryszczak.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze