Reklama

Tłusty Czwartek w DPS-ie [ZDJĘCIA]

Fundacja Centrum Edukacji „Baza” w Przemyślu oraz świetlica „Oratorium” nie zapominają o osobach starszych i samotnych. Tym razem odwiedzono ich z... pączkami.

Członkowie fundacji – na czele z prezesem Łukaszem Hamryszczakiem – oraz podopieczni świetlicy „Oratorium” gościli u dobrych znajomych z Domu Pomocy Społecznej w Przemyślu. W „tłusty czwartek” mieli ze sobą pączki, którymi podzielili się z osobami starszymi i samotnymi.

– To było kolejne spotkanie dwóch pokoleń, a mieszkańcy domu z uśmiechem i radością nas powitali, zwłaszcza najmłodszych gości

– powiedział Ł. Hamryszczak[paywall].

To już kolejna wspólna inicjatywa fundacji i świetlicy, skierowana do mieszkańców DPS-u w Przemyślu. W styczniu br. dzieci przygotowały występ oraz własnoręcznie zrobione kartki z życzeniami z okazji Dnia Babci i Dziadka. – Tego samego dnia zorganizowaliśmy w „Oratorium” zabawę karnawałową. Przekazaliśmy jako fundacja na ręce siostry Ewy dwa laptopy, które będą służyć do nauki podopiecznym „Oratorium” oraz zestaw piłek. Każdy z dzieciaków podczas zabawy otrzymał drobny upominek – podsumował Ł. Hamryszczak.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama