Reklama

Tłusty czwartek z myślą o Oli

Słodkie przyjemności z pożyteczną inicjatywą połączyli funkcjonariusze i pracownicy cywilni przemyskiej komendy policji. W ramach tłustego czwartku dołączyli do akcji charytatywnej zorganizowanej na rzecz dla 9-letniej Oli Węglarz z Przemyśla.

O 9-letniej Oli, uczennicy Szkoły Podstawowej nr 15 w Przemyślu, pisaliśmy pod koniec listopada br. Dziewczynka urodziła się z deformacją wrodzoną obu stóp. Szansą na rozwiązanie jej kłopotów zdrowotnych jest kolejna już operacja za granicą – niestety bardzo kosztowna. Na portalu Siepomaga.pl od jakiegoś czasu trwa zbiórka na wspomniany cel.

W pomoc Aleksandrze włączyli się też społecznicy, m.in. Tęczowe Przedszkole w Krasiczynie, które zorganizowało akcję smażenia i sprzedaży pączków i ekipa Przemyskich Serc. Dochód z ich sprzedaży zasilił zbiórkę na operację przemyślanki. Do tej słodkiej charytatywnej akcji włączyli się też funkcjonariusze i pracownicy cywilni KMP w Przemyślu. „Życzymy Oli dużo zdrowia i dziękujemy za pyszny czwartek!” – podsumowali akcję.

Reklama

 

Do końca zbiórki na leczenie Oli pozostało jeszcze kilka dni. Wciąż możesz pomóc. Swoją cegiełkę można dorzucić pod linkiem https://www.siepomaga.pl/ola-weglarz

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama