Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że stok narciarski rusza w piątek, 10 lutego, o godzinie 15.
Garść informacji: Czynna będzie kolej górna KL II Parkować można na stacji górnej przy ul. Pasteura 2B Wypożyczalnia sprzętu na stacji górnej działa w godzinach pracy stoku Otwarte: Ośla Łączka, Narciarnia Przemyśl, wypożyczalnia sprzętu, bistro NarciarniaTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze