Reklama

To już dziś! Rusza stok w Przemyślu

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że stok narciarski rusza w piątek, 10 lutego, o godzinie 15.

Garść informacji: Czynna będzie kolej górna KL II Parkować można na stacji górnej przy ul. Pasteura 2B Wypożyczalnia sprzętu na stacji górnej działa w godzinach pracy stoku Otwarte: Ośla Łączka, Narciarnia Przemyśl, wypożyczalnia sprzętu, bistro Narciarnia
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama