Reklama

To już pewne. Mateusz pojedzie na turnus rehabilitacyjny!

Kolejną pomocową akcję dla Mateusza Lorenca zorganizowali niedawno członkowie Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi „Ratownik”. Muzyczno-edukacyjny wieczór połączony z licytacją przyniósł 2 tys. 109 zł.

koncert zespołu 32 Band, zorganizowany w Letnisku „W drodze do Radruża”, to była prawdziwa muzyczna petarda. Ci, którzy przyszli, bawili się przednio, biorąc przy okazji udział w towarzyszących wydarzeniu licytacjach. Impreza przeciągnęła się do późnych godzin nocnych, a efekt to kwota 2 tys. 109 zł. Działania prowadzone na rzecz Mateusza Lorenca z gminy Horyniec-Zdrój trwają od maja br. Najpierw była akcja „Motoserce”, potem rajd „Spacerkiem po zdrowie”.

Uzbierana w ich wyniku suma, w połączeniu z efektem piątkowej zbiórki, to w sumie 6 tys. zł. To już wystarczająca kwota, by zorganizować dla chłopaka intensywną rehabilitację. Mateusz pojedzie dzięki ludziom dobrej woli na 2-tygodniowy turnus rehabilitacyjny. Sierpniowy koncert miał również wymiar edukacyjny. Towarzyszyły mu prelekcje na temat autyzmu.

– Chcemy pięknie podziękować wszystkim, którzy przekazali nam fanty do licytacji. A byli to: Alicja Wappa, Bar Smakosz, Zespół Placówek w Lubaczowie, wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, liczne osoby prywatne oraz gwiazdy Artystycznego Zdroju. Jesteśmy również wdzięczni Letnisku „W drodze do Radruża”, które nas przygarnęło i pomogło koncert zorganizować, a także władzom gminy Horyniec-Zdrój za wsparcie finansowe wydarzenia. Szczególne brawa należą się oczywiście zespołowi 32 Band za wspaniałą muzykę i dobre serca – podsumował w imieniu organizatorów Janusz Rawski z SHDK „Ratownik”.

Reklama


fot.materiały organizatora
ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama