Kolejną pomocową akcję dla Mateusza Lorenca zorganizowali niedawno członkowie Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi „Ratownik”. Muzyczno-edukacyjny wieczór połączony z licytacją przyniósł 2 tys. 109 zł.
koncert zespołu 32 Band, zorganizowany w Letnisku „W drodze do Radruża”, to była prawdziwa muzyczna petarda. Ci, którzy przyszli, bawili się przednio, biorąc przy okazji udział w towarzyszących wydarzeniu licytacjach. Impreza przeciągnęła się do późnych godzin nocnych, a efekt to kwota 2 tys. 109 zł. Działania prowadzone na rzecz Mateusza Lorenca z gminy Horyniec-Zdrój trwają od maja br. Najpierw była akcja „Motoserce”, potem rajd „Spacerkiem po zdrowie”.
Uzbierana w ich wyniku suma, w połączeniu z efektem piątkowej zbiórki, to w sumie 6 tys. zł. To już wystarczająca kwota, by zorganizować dla chłopaka intensywną rehabilitację. Mateusz pojedzie dzięki ludziom dobrej woli na 2-tygodniowy turnus rehabilitacyjny. Sierpniowy koncert miał również wymiar edukacyjny. Towarzyszyły mu prelekcje na temat autyzmu.
– Chcemy pięknie podziękować wszystkim, którzy przekazali nam fanty do licytacji. A byli to: Alicja Wappa, Bar Smakosz, Zespół Placówek w Lubaczowie, wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, liczne osoby prywatne oraz gwiazdy Artystycznego Zdroju. Jesteśmy również wdzięczni Letnisku „W drodze do Radruża”, które nas przygarnęło i pomogło koncert zorganizować, a także władzom gminy Horyniec-Zdrój za wsparcie finansowe wydarzenia. Szczególne brawa należą się oczywiście zespołowi 32 Band za wspaniałą muzykę i dobre serca – podsumował w imieniu organizatorów Janusz Rawski z SHDK „Ratownik”.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze