SYGNAŁY CZYTELNIKÓW
– W przedostatnią środę maja, po godzinie 11 odwiedzałem Cmentarz Główny w Przemyślu. Niedaleko wejścia od strony ulicy Przemysława znajduje się toaleta, z której szczególnie osoby starsze odwiedzające to miejsce nierzadko korzystają. Niestety tego dnia nie było to możliwe, bo przybytek ten był zamknięty. Nie wiem, czy to jednorazowa sytuacja, czy powtarza się ona częściej, ale warto, by zarządzający tym miejscem miał świadomość, że dla wielu osób takie ograniczenie to prawdziwy kłopot. Trudno przecież załatwiać potrzeby fizjologiczne pomiędzy grobami – komentuje mieszkaniec.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze