Reklama

Toksyczny dym a świadomość ludzi

03/04/2016 07:24

– Na łamach gazety wielokrotnie przewijał się temat smogu, który wisi nad miastem, a w dużej mierze jest efektem spalania w piecach węgla, ale często i innych substancji typu odpady, które wiele osób również traktuje jako opał. Po spaleniu zamieniają się w niebezpieczne dla zdrowia substancje, które potem unoszą się w powietrzu. Nikt nie mówi o tym, że wiele osób zaopatruje się w ścinki i odpady z mebli, choćby płyty wiórowe, które nie są przeznaczone do palenia w piecach i – co potwierdza w oświadczeniu kupujący – powinny być wykorzystywane wyłącznie w gospodarstwie domowym. Dobrze się dzieje, że strażnicy miejscy mogą prowadzić kontrole i sprawdzać, czym palą mieszkańcy. Może w końcu uda im się wpłynąć na świadomość ludzi i sprawić, by nie narażali własnego i cudzego zdrowia na szwank.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Piotr - niezalogowany 2016-04-04 22:17:05

    Do wapniaków to nie trafia. Oni zamiast korzystać z życia wziąć się do roboty i przestać stękać wolą wydać swoje marne pieniądze na alkohol, cygara i palić swoimi gównami w piecu. Dziad to dziad. Jakby mógł to liście by z drzewa zjadł.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama