Reklama

Torebka musi siedzieć?

27/04/2016 07:42

Niemal jest normą jest sytuacja, że dziewczęta kładą torebki lub inne bagaże na sąsiednim miejscu, kiedy siedzą na przystankowej ławce, czy w autobusie. Nie zważają na to, że obok stoją ludzie, którzy chcieliby skorzystać z tego miejsca. Ostatnio, jadąc autobusem po całym dniu pracy, zapytałam jednej z pasażerek, czy może zdjąć torebkę, abym usiadła.

Zrobiła to, ale z wielką łaską. Czułam się, jakbym wyrządziła jej krzywdę. A przecież ławka na przystanku PKS czy postoju busów, jak również miejsca w publicznych środkach transportu, należą się każdemu po równo. Szkoda, że nowoczesne zasady wprowadzają w zakłopotanie osoby, które chcą skorzystać z wolnego, z pozoru, miejsca – komentuje czytelniczka.


Przeworszczanka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ktosia ! - niezalogowany 2016-04-28 13:18:36

    Jeżeli ma wykupiony i skasowany bilet na torebkę to torebka może jechać na miejscu obok pasażerki :-)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama