16 bm. Teatr S.A.N. zagra dla Was dwukrotnie! Prezenty, prezenty…, najnowszą sztukę, której premiera miała miejsce w niedalekiej przeszłości, aktorzy teatru amatorskiego zaprezentują o godz.15.00 i 17.30 w sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego. Nie przegapcie tego!
– Dzień roznoszenia prezentów tuż-tuż. Za oknem sortowni świątecznych prezentów – śnieg. Okrywa białą, grubą i puszystą kołdrą krainę Mikołaja, Laponię. Termometr wskazuje minus 30 stopni, ale tu – wewnątrz – jest niezwykle gorąco. Dwa pracowite elfy, Alicja i Regina, uwijają się w pocie czoła, aby zapakować zabawki, na które czekają dzieci z całego świata. Jest jednak elf, który stroni od pracy i każdego dnia, zamiast pomagać innym… czyta! Pochłania stronę za stroną, książkę za książką i z tego powodu wpada w tarapaty. Choć – nie tylko on! Jeśli nic się nie zmieni, zagrożona będzie cała mikołajowa tradycja. Aby się dowiedzieć , jak ta historia się zakończy, najlepiej przyjść i obejrzeć przedstawienie – zachęca do wizyty w teatrze reżyser sztuki Rafał Paśko.
Występują: Emilia Bazan, Małgorzata Dec, Paulina Jakubowska, Ewelina Rybotycka, Maciej Filik, Tadeusz Wilczek … i goście
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze