Nie pomoże zwiększenie liczby ulicznych latarni, wymalowanie na jezdni kilku dodatkowych przejść dla pieszych, ustawienie tyleż samo kolejnych znaków ograniczających prędkość czy progów zwalniających, jeśli kierujący pojazdami, ale i piesi, nie zachowają elementarnych zasad bezpieczeństwa i rozsądku.

fot.archiwum
– Inną kwestią są piesi. Uważają, że są panami na przejściach. A to nieprawda. Zbliżając się do przejścia, mają się obowiązek upewnić, że nic im nie grozi. Apeluję: nośmy odblaski! Nawet w mieście. To nie jest żadną ujmą. Cały czas je rozdajemy – dodał.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze