Kolejne utonięcie tego lata. Na terenie żwirowni w Torkach utopił się 36-latek.
Mieszkaniec powiatu przemyskiego jest już 7. ofiarą wody podczas tegorocznego letniego wypoczynku na Podkarpaciu. Z ustaleń przemyskiej policji wynika, że tragedia rozegrała się w sobotę, 19 bm., przed południem. Mężczyzna przebywał na żwirowni ze znajomymi. W pewnym momencie zdecydował się na kąpiel. Służby ratunkowe zostały wezwane na miejsce zaraz po tym, jak 36-latek zniknął pod powierzchnią wody. Niestety, natychmiastowa reanimacja, którą podjęto po wyciągnięciu go na brzeg, nie przyniosła rezultatu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
naturalna selekcja
Jednego pijaka mniej