To informacja, której tragiczny finał nie powinien mieć miejsca. 65-letnia kobieta wpadła do studni i, niestety, mimo starań ekip ratowniczych, nie udało się jej uratować.
Jak poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Lesku, w piątek, 20 kwietnia br., około godziny 19.30 miejscowi policjanci zostali wezwani do miejscowości Wańkowa (gmina Olszanica). Według zgłoszenia w studni utonęła kobieta. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, 65-latka i jej 59-letni konkubent spożywali alkohol. Przed godziną 19 kobieta wyszła do studni po wodę. Gdy długo nie wracała, mężczyzna poszedł jej szukać i zobaczył ciało pływające w studni.
Policjanci, którzy pierwsi przybyli na miejsce tragedii, weszli do studni i wyciągnęli kobietę ponad lustro wody. Niestety, mimo wysiłków ekip ratowniczych i podjętej reanimacji, kobiety nie udało się uratować.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze