– Przy ulicy Słowackiego, za kwiaciarnią, znajduje się nieużywana działka. Jej właściciel najwidoczniej nie poczuwa się do obowiązku utrzymywania terenu w jako takim stanie, bo wiecznie powraca ten sam problem.
Otóż nieużytek ten rzadko kiedy jest koszony, co przeszkadza mieszkającym w pobliżu. Sytuacja praktycznie zawsze wymaga interweniowania w straży miejskiej, inaczej nie da się zmusić właściciela do uporządkowania terenu. To naprawdę uciążliwe, ale jak udowodnić, że nieskoszona działka narusza dobro sąsiadów? Moim zdaniem właściciel powinien mieć też na uwadze, że pozostawiając ją w takim stanie, zwiększa zagrożenie w sytuacji pożaru, który objąłby na przykład przyległe budynki – zwraca uwagę na problem mieszkanka tej okolicy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A uschnięte drzewa-Lwowska ,Grunwaldzka,Wybrzeże JP II, i wiele innych. Straż Miejska nie widzi, UM odpowiedni Wydział też udaje Stevie Wondera. Brawo Wy!!!!!
Oni mają głęboko w dupie jakieś uschnięte drzewa, bo liczą się tylko zdrowe, dorodne okazy, które stanowią największą wartość rynkową i dobrze hajcują się w kominkach.
niestety to już stała praktyka , uschnięte , chore zostają a wycinają zdrowe dorodne do kominka na deski itd .
Kiedy wreszcie zakończony będzie remont chodnika ul. Mickiewiczaod Hali sportowej do ul.Konarskiego?
?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?
A uschnięte drzewa-Lwowska ,Grunwaldzka,Wybrzeże JP II, i wiele innych. Straż Miejska nie widzi, UM odpowiedni Wydział też udaje Stevie Wondera. Brawo Wy!!!!!
Oni mają głęboko w dupie jakieś uschnięte drzewa, bo liczą się tylko zdrowe, dorodne okazy, które stanowią największą wartość rynkową i dobrze hajcują się w kominkach.