Reklama

Trawa po uszy, a kosić nie ma komu

31/07/2016 07:24

– Przy ulicy Słowackiego, za kwiaciarnią, znajduje się nieużywana działka. Jej właściciel najwidoczniej nie poczuwa się do obowiązku utrzymywania terenu w jako takim stanie, bo wiecznie powraca ten sam problem.

Otóż nieużytek ten rzadko kiedy jest koszony, co przeszkadza mieszkającym w pobliżu. Sytuacja praktycznie zawsze wymaga interweniowania w straży miejskiej, inaczej nie da się zmusić właściciela do uporządkowania terenu. To naprawdę uciążliwe, ale jak udowodnić, że nieskoszona działka narusza dobro sąsiadów? Moim zdaniem właściciel powinien mieć też na uwadze, że pozostawiając ją w takim stanie, zwiększa zagrożenie w sytuacji pożaru, który objąłby na przykład przyległe budynki – zwraca uwagę na problem mieszkanka tej okolicy.


Czytelniczka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    SOAD - niezalogowany 2016-07-31 20:06:48

    ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Widzący - niezalogowany 2016-08-01 12:03:45

    A uschnięte drzewa-Lwowska ,Grunwaldzka,Wybrzeże JP II, i wiele innych. Straż Miejska nie widzi, UM  odpowiedni Wydział też udaje  Stevie Wondera. Brawo Wy!!!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    SOAD - niezalogowany 2016-08-01 14:32:52

    Oni mają głęboko w dupie jakieś uschnięte drzewa, bo liczą się tylko zdrowe, dorodne okazy, które stanowią największą wartość rynkową i dobrze hajcują się w kominkach.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości