W ramach obchodów 250-lecia teatru publicznego w Polsce powstało „Ubu Tour”. Krakowski Teatr Stary przygotował przedstawienie obwoźne, gotowe, by odwiedzić 12 miast w Polsce. 27 czerwca aktorzy wystąpili z Królem Ubu w Przemyślu na scenie przygotowanej obok dolnej stacji wyciągu.



Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.po chamsku? Zgorszeni mogli być dewoci i ludzie nieoczytani o ciasnych umysłach
po chamsku? Zgorszeni mogli być dewoci i ludzie nieoczytani o ciasnych umysłach