Reklama

Trudne parkowanie

01/06/2015 18:30

- Nie potrafię zrozumieć kierowców, którzy, chcąc zaparkować jak najbliżej wejścia do sklepu, zajmują dwa miejsca parkingowe. Tak się zastanawiam, czy faktycznie myślą tylko o swojej wygodzie, czy raczej nie przyłożyli się do nauki parkowania na kursie prawa jazdy. W godzinach szczytu albo w weekendy często nie ma miejsc, tym bardziej denerwuje mnie, kiedy widzę tak zaparkowane samochody.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    wiewie - niezalogowany 2015-06-01 21:45:23

    Racja, jestem kierowcą ale patrząc na innych to widzę że niektórzy by wjechali do samego sklepu by było jak najbliżej.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ktosia ! - niezalogowany 2015-06-02 08:45:48

    Pojedźcie sobie do szpitala na Monte, zobaczcie jak buraki parkują. Najważniejsze żeby dla nich było miejsce, reszta się nie liczy. Przede wszystkim rejestracje buraczane z wioch !

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama