61 potrzebujących rodzin w ten weekend otrzyma prezenty. Właśnie trwa finał Szlachetnej Paczki.
To już 17. edycja akcji. W Przemyślu, odbywa się od kilku lat. Co roku bazą wolontariuszy i magazynem darów jest II Liceum Ogólnokształcące. W tym roku padnie rekord.
- W pierwszym etapie przygotowań, do projektu dołączyło 25 wolontariuszy. Dzięki tak licznej grupie udało się dotrzeć z pomocą do znacznie większej liczby rodzin. Kolejnym było poszukiwanie darczyńców. To budujące, że tak mnóstwo osób, instytucji, przedsiębiorców pozytywnie zareagowało na potrzeby zgłoszonych rodzin. Paczki przez nich przygotowane mają różną wartość materialną, wspólnym mianownikiem jest natomiast chęć niesienia pomocy ludziom w potrzebie - podkreśla Bartosz Wardęga, lider Szlachetnej Paczki w Przemyślu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Lubię ludzi, chyba ludzi napadać i wzywać swoich kolegów po fachu, dla przypomnienia mija już parę dobrych zim jak ten pan w tej sympatycznej koszulce napada na zwykłych ludzi a po czym podając swój nr służbowy wzywa na nich posiłki, ciekawe kogo lubi :p
Lubię ludzi, chyba ludzi napadać i wzywać swoich kolegów po fachu, dla przypomnienia mija już parę dobrych zim jak ten pan w tej sympatycznej koszulce napada na zwykłych ludzi a po czym podając swój nr służbowy wzywa na nich posiłki, ciekawe kogo lubi :p