Po raz kolejny mieszkańcy Przemyśla będą mogli się przenieść się w przeszłość za sprawą eksponatów, które zostaną wystawione podczas pierwszej w tym roku Przemyskiej Giełdy Staroci.
Giełda odbędzie się 21 bm., w godzinach od 7 do 13 w budynku I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego. Wstęp wolny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Lubię wspierać podobne akcje. Czuję wtedy, że obcuję z prawdziwą historią i mogę wnieść swój wkład w jej ochronę i kultywowanie wśród następnych pokoleń. Bardzo często odwiedzam lokalny sklep http://antyki-senator.pl/ i pomagam mu się rozwijać.
Jaki jest sens 31.o1. pisać że trwa giełda staroci w dniu 21.o1.? Informacja potrzebna jest z wyprzedzeniem 10 dniowym a nie 10 dni po fakcie.
Lubię wspierać podobne akcje. Czuję wtedy, że obcuję z prawdziwą historią i mogę wnieść swój wkład w jej ochronę i kultywowanie wśród następnych pokoleń. Bardzo często odwiedzam lokalny sklep http://antyki-senator.pl/ i pomagam mu się rozwijać.
Jaki jest sens 31.o1. pisać że trwa giełda staroci w dniu 21.o1.? Informacja potrzebna jest z wyprzedzeniem 10 dniowym a nie 10 dni po fakcie.