Mamy dobrą wiadomość dla amatorów białego szaleństwa. Od 3 grudnia br. działa sztuczne lodowisko przy ulicy Sanockiej w Przemyślu, w toku jest naśnieżanie stoku narciarskiego na Zniesieniu.
Od niedzieli, 4 grudnia br., trwa naśnieżanie armatkami stoku narciarskiego na Zniesieniu. – Dzień zaczynamy od przeglądania szczegółowej prognozy pogody[paywall]. Na kilka najbliższych dni zapowiadany jest mróz, więc nie było problemu, aby rozpocząć naśnieżanie stoku. Potrzeba nam do tego czterech dób z ujemną temperaturą. Być może nie wszyscy wiedzą, ale wpływ na sztuczny śnieg ma także wilgotność. Jeśli ta jest niska, wszystko idzie składnie. Jeśli wysoka, to zamiast śniegu, czasami leci woda. Prognozy są zmienne, więc zawsze jakieś ryzyko jest – stwierdził M. Osiadacz.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No i fajnie fajnie będziemy jeździć:DTrzeba karnety wykorzystać
Na czym i po cym ty chcesz jeździć. Chyba żyjesz w wirtualnej rzeczywistości. Popatrz jaka jest pogoda za oknem. Chyba że mieszkasz gdzieś w górach? Bo u nas to inny klimat.
To wszystko, to lament ch.ja nad przepaścią, niepotrzebna strata czasu, ludzkiej energii, zdrowia i trwonienia pieniędzy z publicznych składek itp. itd. etc.
Kto madry taki zeby odpalac armatki na weekend jak ma byc grubo po wyzej zera i noce bez mrozu . brawo wy brawo kur. A widac ze zarzadza tym jakis albert
Już tradycyjnie nawet ci którzy nie jezdzą na nartach zapłaca za to nasnieznie bezsensowne.Najlepsza ekipa była na samym poczatku i to ni tylko ze wzgledu na zime,ale na znajomosc tematu bo żadził tym interesem fachowiec,a nie koszykarz.
No i fajnie fajnie będziemy jeździć:DTrzeba karnety wykorzystać
Na czym i po cym ty chcesz jeździć. Chyba żyjesz w wirtualnej rzeczywistości. Popatrz jaka jest pogoda za oknem. Chyba że mieszkasz gdzieś w górach? Bo u nas to inny klimat.
To wszystko, to lament ch.ja nad przepaścią, niepotrzebna strata czasu, ludzkiej energii, zdrowia i trwonienia pieniędzy z publicznych składek itp. itd. etc.