Reklama

Trwa naśnieżanie przemyskiego stoku

Mamy dobrą wiadomość dla amatorów białego szaleństwa. Od 3 grudnia br. działa sztuczne lodowisko przy ulicy Sanockiej w Przemyślu, w toku jest naśnieżanie stoku narciarskiego na Zniesieniu.

Od niedzieli, 4 grudnia br., trwa naśnieżanie armatkami stoku narciarskiego na Zniesieniu. – Dzień zaczynamy od przeglądania szczegółowej prognozy pogody[paywall]. Na kilka najbliższych dni zapowiadany jest mróz, więc nie było problemu, aby rozpocząć naśnieżanie stoku. Potrzeba nam do tego czterech dób z ujemną temperaturą. Być może nie wszyscy wiedzą, ale wpływ na sztuczny śnieg ma także wilgotność. Jeśli ta jest niska, wszystko idzie składnie. Jeśli wysoka, to zamiast śniegu, czasami leci woda. Prognozy są zmienne, więc zawsze jakieś ryzyko jest – stwierdził M. Osiadacz.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Daro - niezalogowany 2016-12-08 18:32:23

    No i fajnie fajnie będziemy jeździć:DTrzeba karnety wykorzystać

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    zb - niezalogowany 2016-12-08 20:12:23

    Na czym i po cym ty chcesz jeździć. Chyba żyjesz w wirtualnej rzeczywistości. Popatrz jaka jest pogoda za oknem. Chyba że mieszkasz gdzieś w górach? Bo u nas to inny klimat.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    soad - niezalogowany 2016-12-08 20:41:14

    To wszystko, to lament ch.ja nad przepaścią, niepotrzebna strata czasu, ludzkiej energii, zdrowia i trwonienia pieniędzy z publicznych składek itp. itd. etc.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama