Dziś (tj. piątek, 29 maja) Już 29 maja 2026 r. w Przemyślu odbywają się uroczyste obchody Święta 21. Brygady Strzelców Podhalańskich im. gen. bryg. Mieczysława Boruty-Spiechowicza. Oprócz oficjalnych uroczystości, mieszkańcy i goście mogą wziąć udział w towarzyszących im wydarzeniach kulturalnych i rodzinnym pikniku wojskowym.
Wydarzenie rozpoczęła msza św. o g. 10.30 w Bazylice Archikatedralnej. O g. 12.21 przeniosło się z kolei na Rynek, gdzie nastąpił m.in. uroczysty apel. Do g. 18, na dolnej stacji wyciągu przy ul. Sanockiej można wziąć udział w pikniku wojskowym.
Szczegóły na plakacie poniżej.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze