Aż 18 Polaków zostało nagrodzonych w międzynarodowym konkursie „Tylko jedno zdjęcie”, do którego – zgodnie z tytułem – można przesłać wyłącznie jedną, wykonaną przez siebie fotografię, która później będzie podlegać ocenie międzynarodowego jury.
Plebiscyt organizowany od 1996 roku ma na celu – jak podkreślają jego organizatorzy – konfrontację postaw twórczych fotografików polskich i zagranicznych – amatorów jak i profesjonalistów.
– Dzięki przysyłaniu co rocznych fotografii na konkurs można było zauważyć tendencje i kierunki rozwoju fotografii na naszym globie. Z roku na rok poszerzało się...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 79% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze