Funkcjonariusze z Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w ciągu dwóch dni zatrzymali trzech obywateli Syrii oraz jednego Turka za nielegalne przekroczenie zielonej granicy. 42-letni Syryjczyk i 29-letni Turek przekroczyli granicę w środę rano w okolicy Horyńca – Zdroju. Dwóch Syryjczyków w wieku 22 i 30 lat zatrzymali strażnicy z placówki w Korczowej.
Mężczyźni nie mieli przy sobie większego bagażu. Tylko jeden posiadał dokument tożsamości. Przez Polskę chcieli dotrzeć do Niemiec. Zostali przekazani stronie ukraińskiej.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze