Reklama

Trzech Syryjczyków i Turek na zielonej granicy

31/07/2015 11:16

Funkcjonariusze z Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w ciągu dwóch dni zatrzymali trzech obywateli Syrii oraz jednego Turka za nielegalne przekroczenie zielonej granicy. 42-letni Syryjczyk i 29-letni Turek przekroczyli granicę w środę rano w okolicy Horyńca – Zdroju. Dwóch Syryjczyków w wieku 22 i 30 lat zatrzymali strażnicy z placówki w Korczowej.

Mężczyźni nie mieli przy sobie większego bagażu. Tylko jeden posiadał dokument tożsamości. Przez Polskę chcieli dotrzeć do Niemiec. Zostali przekazani stronie ukraińskiej.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości