Na drogach powiatu przemyskiego, jarosławskiego i przeworskiego policjanci skontrolowali dokładnie 3762 kierowców. 17 było pod wpływem alkoholu.
Najwięcej wydmuchał kierowca opla, zatrzymany na Alei Wolności w Przemyślu. 33-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego miał w organizmie prawie 1,6 promila alkoholu. Na drogach powiatu przemyskiego funkcjonariusze wykryli łącznie 6 pijanych kierowców. Wśród nich była jedna kobieta. 46-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego usiadła za kierownicę osobowego renault mając ponad 1 promil.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Codziennie rano i po godzinach urzędowania!!!
gdyby się uparli , to można w ciągu miesiąca nauczyć kierowców trzeźwości. Codziennie kontrole i nie ma bata ,że przestali by pić.A tak Policjantki sa zatrudniane do dawania pupy, i w taki sam sposób zatrudnione , więc siedzą za biurkiem, zamiast być na ulicy i służyć wszystkim.
4 piwka do kolacji i rano rano są wyniki 0,5-0,8. Codziennie takie akcje, a po jakimś czasie będzie spokój z pijanymi na drogach.
"Na drogach powiatu przemyskiego, jarosławskiego i przeworskiego policjanci skontrolowali dokładnie 3762 kierowców. 17 było pod wpływem alkoholu." Daje to po dokładnym przeliczeniu 0,45188729% . Czyli mniej niż pół/0,5/ % . Rozumiem ,że komandir drogówki podany do odznaczenia za "szczególne" zasługi.
Codziennie rano i po godzinach urzędowania!!!
gdyby się uparli , to można w ciągu miesiąca nauczyć kierowców trzeźwości. Codziennie kontrole i nie ma bata ,że przestali by pić.A tak Policjantki sa zatrudniane do dawania pupy, i w taki sam sposób zatrudnione , więc siedzą za biurkiem, zamiast być na ulicy i służyć wszystkim.
4 piwka do kolacji i rano rano są wyniki 0,5-0,8. Codziennie takie akcje, a po jakimś czasie będzie spokój z pijanymi na drogach.