Reklama

Trzydzieści dwoje młodych artystów

22/06/2025 11:23

W ubiegłym tygodniu w Galerii Sztuki Współczesnej w Przemyślu została otwarta wystawa „Dzieci w Galerii”.

Ekspozycja, na której swoje prace pokazało trzydzieści dwoje dzieci, była podsumowaniem zajęć warsztatowych zorganizowanych w minionym roku szkolnym przez Galerię Sztuki Współczesnej. Podczas zajęć prowadzonych przez Annę Drymajło młodzi autorzy tworzyli prace inspirowane aktualnymi wystawami, jakie były w niej prezentowane.

Fragment wystawy dziecięcych prac.

Na wystawie swoje prace, wykonane w różnych technikach, zaprezentowali uczniowie: Hania Banaś, Maja Gawrońska, Hanna Giefert, Alicja Kokoszka, Laura Kuśmierz, Julia Michalska, Kacper Paluszyn, Zofia Szczepanik, Miłosz Walatek, Kaja Wiśniowska, Klemens Błaszczuk, Aleksandra Bugera, Zofia Foryś, Kornelia Kordek, Lena Pawliszak, Szymon Rozpędowski, Aleksandra Szpakowska, Hanna Śliwa, Maja Wanat, Antonina Żurawska, Alicja Szymańska, Kaja Wiśniowska, Bartłomiej Witko, Jowita Kubas, Kornelia Szymańska (opiekunka Małgorzata Banicka) oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4: Sara Bąk, Alicja Góral, Marcelina Kancir, Kinga Pelc, Lucyna Rudek, Dobrawa Stempniak, Zuzanna Teleśnicka (opiekunka Małgorzata Brzostowska).

Reklama

J.S

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 22/06/2025 11:24
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama